خدمات تخصصی شبکه و زیرساخت IT

نکاتلکام ارائه خدمات پرداخت الکترونیک و اینترنت

خدمات تخصصی شبکه و زیرساخت IT

امروزه تمامی کسب و کارها خرد و متوسط و حتی کسب و کارهای شخصی نیاز به خدمات زیر ساخت شبکه و IT محور دارند که بعضا دریافت این خدمات برای آنها سخت و پرهزینه میباشد. در همین راستا شرکت نکا با شناسایی تعدادی از این نیاز ها و آماده سازی بسترهای مناسب جهت ارائه این خدمات به صورت انبوه  در قالب بسته های سرویس محور سعی در رفع این نیاز در جامعه دارد.

طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری

خلاقیت با تکنولوژی
ملاقات می کند

شروع کنید

شرکت جهان ارتباطات نکا با سابقه طولانی در حوزه ارائه خدمات لاجیکال و IT محور , از سال 1400 و با توسعه کسب و کارهای آنلاین و از راه دور ,  تیمی متشکل از متخصصین حوزه شبکه و زیر ساخت و نرم افزار های پایه را مامور به شناسایی نیاز های به روز در جامعه با محوریت کسب و کارهای کوچک و متوسط کرده است. از آنجایی که بعد از دوران کورونا کسب و کارهای آنلاین و از راه دور , همچنین دورکاری و کار از خانه یکی از مسائل جامعه شده است , نیازهای متعددی در این حوزه برای اعضای جامعه به وجود آمده که بعضا خود از این نیاز خبر ندارند.

تیم متخصص ما با شناسایی این نیاز ها و در راستای بالا بردن کیفیت تجربه کاربران در استفاده تخصصی از شبکه اینترنت و همچنین امکان ایجاد کسب و کارهای خانگی و آنلاین برای افرادی که دانش کمی نسبت به مسائل تخصصی این حوزه دارند محصولاتی را به صورت بسته های سرویس محور طراحی و آماده ارائه کرده است.

عمده این خدمات در قالب یک دستگاه مودم و تنظیمات بر روی دستگاه مودم با توجه به نیاز مشترک ارائه میشود. از جمله خدمات میتوان به ایجاد دسترسی امن بین نقاط مختلف , دسترسی محدود به سرورها و لوکال کردن دسترسی افراد خارج از محیط دفتر اصلی , خدمات مدیریت پهنای باند و اکانتیگ برای دفاتر کار اشتراکی , ارتباط با سرورهای داخلی و خارجی به صورت اختصاصی و امن, دسترسی به سرویس های تحریم شده مانند سایت های مرجع برنامه نویسی و مهندسی , راه اندازی سرویس وویپ و زیر ساخت تلفن گویا, اجاره سرور و راه اندازی دیتا سنتر های لوکال کوچک ( نیم تا یک رک برای کسب و کارهای کوچک) با هزینه بسیار کم اشاره کرد. همچنین خدمات راه اندازی دفتر خانگی (home office ) و خانه هوشمند (smart home) به صورت پکیج ارائه میشود.

 

سرویس ارتباط امن

 امروزه برای هر فعالیتی در فضای مجازی و دیجیتال شما نیاز به یک ارتباط امن به اینترنت خواهید داشت , همچنین برای دسترسی به دارایی های مجازی خود , اطلاعات بر روی سرور ها , دوربین های نظارتی در کل هر سامانه ای که میتواند مورد حمله و هک قرار بگیرد بهترین کار برای حفظ امنیت , قرارگیری در یک شبکه امن و اتصال از طریق ای پی های سکیور شده میباشد.

متخصصین شرکت نکا با همکاری مجموعه بین المللی NETXPERT , سرویس ارتباط امن تحت عنوان pathfinder را ارائه میکند, برای دریافت این سرویس کاربر با استفاده از مودم های لبه تکنولوژی mikrotik (توسط شرکت نکا تامین میشود) به سرویس بین المللی گروه NETXPERT متصل شده و در امن ترین شبکه ممکن به فعالیت در فضای اینترنت اقدام میکند.

تمامی دیتاهای رد بدل شده در این شبکه با بالاترین تکنولوژی رمز نگاری , به صورت دوطرفه رمز نگاری شده و خیال کاربر از لو رفتن اطلاعات مهم راحت میشود.

 

سرویس homeoffice

 اگر به صورت دور کار یا فری لنسر فعالیت میکنید برای ارتباط با مجموعه ای که در آن مشغول هستید یا دسترسی به سروهایی که اطللاعات مهم خود را بر روی آن گذاشته اید , نیاز هست که ارتباطی مستقیم و خارج از شبکه عمومی اینترنت داشته باشید, همچنین اگر با شرکت های خارجی به صورت دورکار کار میکنید و یا برای ارتباط با سامانه های مالی خارج کشور مشکلات تحریمی دارید , همکاران ما با ارائه سرویس homeoffice , تمامی نیاز های شما را مرتفع کرده اند.

همچنین برای راه اندازی یک کسب و کار خانگی به صورت آنلاین یا ایجاد یک دفتر مجازی برای همکاری یک تیم کوچک در یک پروژه فری لنسری نیاز است که یک محیط کار مشترک به صورت امن در فضای ابری ایجاد شود یا یک دیتا سرور مجازی برای ثبت اطلاعات یا کار همزمان روی یک فایل ایجاد شود, در تمامی این مراحل همکاران ما در کنار شما هستند.

 

سرویس smarthome

 در صورتیکه خانه یا محل کار خود را به سرویس های خانه هوشمند که اکثرا به کنترل تجهیزات الکترونیکی و امنیتی از جمله چراغ ها , تهویه مطبوع (گرمایشی یا سرمایشی) , دوربین های مدار بسته , دزدگیر , قفل درهای ورودی و پارکینگ و غیره مربوط میشود مجهز کرده اید, این عملیات و دسترسی شما به این امکانات از طریق شبکه انترنت و بر روی دستگاه موبایل یا لپ تاپتان تنظیم میشود, مشکل اساسی این میباشد که اگر فرد متاخصم یا ناشناسی بتواند دسترسی به گوشی یا لپ تاپ شما پیدا کند ( مسیر های متعددی برای این کار وجود دارد) , عملا به تمام تجهیزات خانه یا دفتر کار شما دسترسی پیدا کرده و در عمل , هوشمند سازی که شما برای افزایش امنیت و رفاه خود انجام داده اید به یک مسئله خطرناک تبدیل میشود. شرکت نکا با استفاده از سرویس backtohome که توسط شرکت میکروتیک ارائه شده است و بالاتری لایه امنیتی عمومی را فراهم میکند, برای شما این دسترسی را امن کرده و حتی در صورتیکه هکر یا فرد غیر مطلوبی به گوشی یا لپ تاپ شما دسترسی پیدا کند نمیتواند به تجهیزات متصل به سیستم هوشمند سازی شما دسترسی مستقیم داشته باشد .

تمامی سرویس های تعبیه شده , بر بستر سخت افزار های تامین شده از سمت شرکت نکا قابل ارائه هستند و به صورت مشخص شما با خرید یک مودم میکروتیک از شرکت نکا به تمامی این سرویس ها دسترسی خواهید داشت.

ویژگی های ما

چرا ما را انتخاب کنید؟

سرویس homeoffice

اگر به صورت دور کار یا فری لنسر فعالیت میکنید برای ارتباط با مجموعه ای که در آن مشغول هستید یا دسترسی به سروهایی که اطللاعات مهم خود را بر روی آن گذاشته اید , نیاز هست که ارتباطی مستقیم و خارج از شبکه عمومی...

سرویس ارتباط امن

امروزه برای هر فعالیتی در فضای مجازی و دیجیتال شما نیاز به یک ارتباط امن به اینترنت خواهید داشت , همچنین برای دسترسی به دارایی های مجازی خود...

سرویس smarthome

در صورتیکه خانه یا محل کار خود را به سرویس های خانه هوشمند که اکثرا به کنترل تجهیزات الکترونیکی و امنیتی از جمله چراغ ها و ...

سوالات متداول

زمانی که کاربری برای اولین بار وارد سایت شما می شود اولین چیزی که می بیند قالب سایت شماست، اگر قالب سایت شما نامناسب باشد، بدون شک کاربر سایت شما را می بیند و احتمال اینکه اصلا به محتوا شما توجه کند بسیار کم است. پس هر چقدر سایت قوی و محتوای حرفه ای داشته باشید اما قالب زیبا نداشته باشید کاربرا رو از دست می دهید. ظاهر سایت یکی از عواملی است که سبب موندگاری کاربر در سایت شما می شود،

زمانی که کاربری برای اولین بار وارد سایت شما می شود اولین چیزی که می بیند قالب سایت شماست، اگر قالب سایت شما نامناسب باشد، بدون شک کاربر سایت شما را می بیند و احتمال اینکه اصلا به محتوا شما توجه کند بسیار کم است. پس هر چقدر سایت قوی و محتوای حرفه ای داشته باشید اما قالب زیبا نداشته باشید کاربرا رو از دست می دهید. ظاهر سایت یکی از عواملی است که سبب موندگاری کاربر در سایت شما می شود،

شرکت های

مرتبط