جهان ارتباطات نکا

نکاتلکام ارائه خدمات اپراتوری و پرداخت الکترونیک
صفحه اصلی مقالات جهان ارتباطات نکا، از قدیمی ترین شرکت های ارایه دهنده
جهان ارتباطات نکا، از قدیمی ترین شرکت های ارایه دهنده

دسته‌بندی‌ها

اخبار

آخرین تاریخ بروزرسانی

20 فروردین 1403

زمان مورد نیاز

برای مطالعـــه

2 دقیقه

جهان ارتباطات نکا، از قدیمی ترین شرکت های ارایه دهنده

شرکت جهان ارتباطات نکا، در سال 1385، با هدف توسعه تکنولوژی های مخابراتی و ICT و همزمان با ورود اپراتور دوم تلفن همراه به ایران، فعالیت خود را با وارد نمودن و بومی سازی تکنولوژی توزیع شارژ الکترونیکی از طریق پایانه های فروش (POS)، از شرکت Plum System آفریقای جنوبی آغاز نمود.
در حال حاضر شرکت نکا، به پشتوانه تیم متخصص R&D، متشکل از اساتید و دانشجویان نخبه ایرانی به دنبال طراحی و توسعه سایر تکنولوژی های حوزه تجارت الکترونیک و پرداخت می باشد. 
لازم به ذکر است این شرکت، دارای شبکه گسترده‌ای از مشتریان و نمایندگان در سراسر ایران است و قریب به 2355 نقطه عامل توزیع وکاربر نرم افزاری است که به عنوان بازوهای فعال شرکت نکا، دارای پتانسیل های بالقوه و بالفعلی در امر توزیع، تأمین مالی و پیاده سازی تکنولوژی های جدید برای شرکت هستند.
همچنین از سال 1393 با توجه به پیشینه فعالیت در حوزه صنعت پرداخت، پروژه های مشترکی با این صنعت، در زمینه فروش شارژ اجرایی کرده و به صورت تخصصی وارد این حوزه شده است.
و اکنون در حوزه خدمات دستگاه کارت خوان (pos) و درگاه پرداخت آنلاین به بیش از پنجاه هزار پذیرنده فعال، خدمات ارائه می کند.
همچنین با استفاده از زیر ساخت های فنی و اخذ مجوز پرداخت یاری، طراحی زیر سیستم های پرداخت درون برنامه ای جهت استفاده اپلیکیشن های ثانویه را در دستور کار خود قرار داده است.
شایان ذکر است، شرکت نکا همواره برای ارائه خدمات انفورماتیکی در صنایع دولتی و خصوصی مختلف، حضوری فعال و پررنگ داشته و توانایی ارائه سرویس های متعددی از جمله طراحی، تولید، توسعه و پشتیبانی سیستم کاربردی نرم افزاری و تأمین و تهیه انواع تجهیزات کامپیوتری شبکه، سرورها،Voip ، طراحی تولید، توسعه و پشتیبانی سیستم های کاربردی روی تلفن همراه، برنامه های کاربردی قابل نصب روی گوشی های تلفن همراه و همچنین پشتیبانی و سرویس دهی تجهیزات سخت افزاری، شبکه و توسعه لایه فیزیکی را دارد.
از آخرین اقدامات شرکت، همکاری با گروه بین المللی Netxpert می‌باشد. فعالیت این گروه در حوزه امنیت شبکه، امکان استفاده از این سرویس را برای کاربران ایرانی فراهم کرده است.

مطالب مرتبط

جدیدترین اخبار و مقالات تخصصی
نظرات کاربران